Květinářství Petronila - Kutná Hora
 
 
 
 
+420 731 114 218
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Květinové studio Kutná Hora

 
 
Naše přední floristka Ing. Petra Abrahámová Vodičková má dlouholeté zkušenosti. Vystudovala Střední zahradnickou školu v Mělníce a Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Je držitelkou certifikátu Rakouské floristické školy.
Spolupracovala s jedním z nejlepších německých floristů Manfredem Hoffmanem, během roku se účastní mnoha floristických seminářů.
Je zastupující floristkou v hotelu Redison a Esplanade v Praze.

V letech 1996-1999 jste měli možnost vidět její tvorbu i v televizi při předávání cen Sportovec roku, Fotbalista roku a dalších kulturních akcí z Kongresového centra v Praze.

Specializuje se na svatební vazbu. Již na střední škole pojednávala její závěrečná práce o svatebích květinách. Také obě diplomové práce na ČZU pojednávaly o svatební floristice, jejím vývoji v průběhu času a nových módních trendech.

Její snahou je zajistit kompletní květinový servis.
 
 

Květinové studio s širokým výběrem dárkových i bytových doplňků

 
V našem obchodě v Kollárově ulici v Kutné Hoře si můžete vybrat z mnoha dárkových předmětů, bytových doplňků, hrnkových
a řezaných rostlin
. Svých zákazníků si velice vážíme a nadstandardní služby jsou pro nás samozřejmostí.

 
Doručíme květinu se vzkazem, kam si budete přát!
 
 
 
 
 

Dárkové zboží

V našem obchodě je mnoho užitkových i dekorativních předmětů známých
i méně známých značek. Najdete zde svíčky, bytové vůně, přírodní silice k aromaterapii, přírodní mýdla, vázy, dózy, misky a mističky, svícny, ubrusy, přehozy a jiný bytový textil, tácy, lucerny a velkou spoustu dalšího zboží do moderního i stylového bydlení.

Bytové a kuchyňské doplňky a textil

Naleznete u nás například značkové zboží Clayre & Eef - jedná se o luxusní bytové a kuchyňské doplňky a textil včetně přehozů na postele, polštáře, ale
i soustu kuchyňského textilu v různých dekorech.

Hrnkové květiny a příslušenství

Celoročně nabízíme velký výběr pokojových rostlin kvetoucích i okrasných listem. Nabídka jarních cibulovin, primulí, macešek. V sezóně sortiment rozšířen o velký výběr letniček a konifer. V naší nabídce najdete také substráty pro pokojové rostliny, palmy, citrusy, orchideje, rašelinu a keramzit. Plastové příslušenství pro rostliny a kvalitní keramika, to vše u nás v obchodě. Odborné poradenství k pěstování nakoupených rostlin je samozřejmostí.

Květináče i obaly na květináče

Nabízíme mnoho kvalitních značkových keramických květináčů a obalů.