Květinářství Petronila - Kutná Hora
 
 
 
 
+420 731 114 218
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Návrhy a projektování zahrad Kutná Hora

 
Toužíte po krásné a upravené zahradě? Řešením je realizace zahrad na klíč včetně následné péče. Nabízíme kompletní zahradnické služby v Kutné Hoře a širokém okolí.


Díky modernímu a sofistikovanému SW Vám zhotovíme kompletní projekt na míru, včetně automatického závlahového systému. Jsme schopni nabídnout návrh, jak by Vaše zahrada nebo pozemek mohl být osázen.

3D Vizualizací
Vám předvedeme, jak bude zrealizovaný návrh vypadat v průběhu denního cyklu v různém ročním období a v průběhu dalších let. Klademe důraz na přání, potřeby a spokojenost zadavatele projektu.
 
 

Zahradní architektura

 
Pokud nemáte čas a nebo sílu starat se o svou zahradu, díky našemu kompletnímu, odbornému a kvalitnímu servisu na Vaší zahrádce vytvoříme ráj, který Vás nebude stát ani kapku potu. Postaráme se o vše: sekání trávy, údržba živých plotů, stříhání stromů a arboristika, předsezónní i posezónní udržba včetně přípravy automatického závlahového systému na sezónu nebo zimu.
 
 
 

Údržba komunálních a ruderálních ploch

 
Díky modernímu strojovému vybavení jsme schopni rychle posekat travnaté a mulčovat ruderální plochy, zamést a odklidit listí nebo napadaný sníh ze zpevněných komunálních ploch. Náš další pomocník Avant 528 pomůže s modelací terénu bez nadměrného utužení. Svou práci zvládne i na malém a hůře přístupném prostoru.